Usługi

    Spokojna, miła atmosfera oraz pozytywne, fachowe i indywidualne podejście, usługi na wysokim poziomie, przystępne ceny spowodowały, że nasza firma stanowi popularną oazę spokoju na mapie Wrocławia. Zapraszamy do nas, aby wybrać zabieg z naszej bogatej oferty. Podczas pierwszego spotkania, w oparciu
o wstępne badanie podmiotowe oraz wywiad fizjoterapeutyczny, postawimy diagnozę i na jej podstawie zaproponujemy terapię.

 

Fizjoterapia

    Nasi fizjoterapeuci rozwiązują problemy między innymi
z bólem kręgosłupa i mięśni oraz związane z zaburzeniami funkcjonowania aparatu ruchowego i pourazowe. Zajmują się wykonywaniem zabiegów w terapii, rehabilitacji oraz profilaktyce. Pracujemy często z osobami mającymi zaburzenia mięśniowo-szkieletowe.(Więcej informacji)


Masaże 

    Drenaż limfatyczny to rodzaj specjalistycznego masażu, który wspomaga odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychająco - tłoczacych powoduje usprawnienie przepływu limfy. Drenaż wykonywany jest ręcznie. Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki, uczucie ciężkich oraz zmęczonych nóg. 


(Więcej informacji)


Elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa

    Elektrostymulacja jest zabiegiem, który ma na celu wywołanie skurczu mięśnia za pomocą prądu impulsowego.
Aktywacja za pomocą impulsów nerwowych powoduje kurczenie się włókien mięśni, po którym nastepuje ich rozluźnienie.

(Więcej informacji)Nordic Walking

    Nordic Walking polega na maszerowaniu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Forma tej aktywności fizycznej przeznaczona jest dla każdego w każdym wieku.

(Więcej informacji)

 

Kinesiotaping 

    Kinesiotaping jest stosowany jako osobna metoda terapeutyczna, bądź też może stanowić uzupełnienie innych metod fizjoterapeutycznych.
Wspomaga powrót konkretnych struktur ciała do ich normalnego funkcjonowania przez aplikację specjalnych plastrów bezpośrednio na skórę techniką zależną od postawionego celu terapii. (Więcej informacji)


Zabieg body wrap 

    Zabieg ten polega na nałożeniu na skórę odpowiedniego preparatu, a nastepnie na owinięciu ciała specjalnie do tego przeznaczoną folią, która działa jak termiczna okluzja. Body wrap jest stosowany w celu pobudzenia krążenia krwi i limfy. Dzięki temu przyczynia się do wygładzenia oraz ujędrnienia skóry, a także wspomaga zabiegi modelująco-wyszczuplające.


(Więcej informacji) 


Doradztwo żywieniowe 

    Podczas pierwszego spotkania przeprowadzany jest wywiad żywieniowy, następnie analizujemy wyniki badań oraz ustalamy schemat działania dobrany indywidualnie do każdej osoby.


(Więcej informacji)

 

 

 

 

 

 


Kontakt

Centrum Terapii Fascia ul. Swobodna 37,
Pasaż Zielińskiego, stoisko 11.10
50-088 Wrocław
665 252 064
maria.centrumterapiifascia@gmail.com